3 Aylık Köpeğim Sürekli Isırıyor Engellemek İçin Ne Yapmalıyım ?

dilamutlu

Kızıyorum yok kemirmesi için bir şey veriyorum yok illa bizi ısıracak

2 CEVAP

isirdigi zaman ona bagirin ve yanindan ayrilin bunu 2 3 defa yaprsaniz emin olun yaptigi seyin yanlis oldugunu anlicaktir isirdigi an sevmeyi birakmalisiniz

Ozzge

Evde çocuk var mı ? El kol hareketleriniz sakin olsun ona karşı ısırdığında hayır diyip ayrılın yanından .sığır derisinden çiğneme kemikleri var ben çözümü onlarda buluyorum ya da boğuşup stres atabilecegi hayvan oyuncaklar veriyorum.bir de şunu da deneyebilirsiniz gün içinde koşturun boğuşun oynayin onunla ki enerjisini harcasın.Dişleri kaşiniyor evet ama oyna benimle de demek istiyor zaman zaman.