4 Aylık Kedim 1 Haftadır Çok Keyifsiz Zayıfladı

cgulozdemir

Kedim aşırı enerjik ve yaramaz bir kediydi 1 haftadır kilo kaybetti ve çok keyifsiz iki farklı veterinere götürdüm kulak iltihabı olduğunu söyledi iğne yapıp ilaç verip yolladılar hiç bir şekilde kedim düzelmedi iştah konusunda sıkıntısı yok yemek yiyor ama hep yatıyor hiç oyun oynamıyor ve hala çok zayıf nesi olabilir?

5 CEVAP

Anonymus297519

Vitamin kullanıyor musunuz? İltihaptan dolayı halsiz olabilir.

edadnmzr

Geçmiş olsun. Ben de kedimi kafasını sallıyor kulağını kaşıyor diye veterinere götürmüştüm akıntı var dedi iltihap gibi, oridermyl krem verdi 10 gün kullanacağız. Acaba sizinkiyle aynı mı? Aynıysa ondan kaynaklı değildir çünkü benim kedimin iştahı var keyifsiz değil. Bir de kilo kaybetti demişsiniz. Bunlar kulak iltihabı için oluyor mu bilgim yok. Dediğim gibi eğer kedilerimizin sorunu aynıysa iştahsızlığı keyifsizliği bundan dolayı değildir. Kan testi yaptırın bence ya da bir başka veterinerden daha yorum alın derim.

cgulozdemir

Teşekkür ederim size de geçmiş olsun. Benim ki de kafasını sallıyor ve denge kaybı yaşıyor ama dediğiniz gibi başka veterinere götüreceğim yarın kan değerlerine baktırmam gerekiyor umarım ciddi bir hastalığımız yoktur.

cgulozdemir

Evet gemcat kullanıyorum patisine sürüyorum anca o şekilde yalayarak yiyor

edadnmzr

Umarım.. iyi haberlerinizi bekliyoruz ❤️