Kedim Çok Isırıyor:(

Ayseselcuk

Merhaba arkadaşlar kedim 2 aylıkken aldk o dönemler ısırmasını bebekliğine verdm hep. Ama şimdi büyüdü biraz daha 5 aylık olacak hala aynı saldırır gib ısırıyor bu durum şu dönem için normal mi? Tecrübelerinizi paylaşırsanz sevinirim

5 CEVAP

blue_hpood

bayağı açıkladım benzer sorularda. bir kere küçükken ısırmasına izin vermişsiniz, hata sizde. filtreden benzer sorulara bakın. özellikle benim belalı kedim’i izleyin ve kedinize özel alanlar mutlaka olsun. ayrıca gün içerisinde fazlasıyla yorulmasını sağlayın.

Baliminannesii

Kedim beni ısırdığında canımın yandığını anlasın diye ah diye bağırıyorum.
ilk başlarda anlamıyordu şimdi anlıyor. Bir de ısırınca bir süre ilgilenmiyorum onunla. Bizimki şuan 6 buçuk aylık yavaş yavaş azalıyor. Bir de onun ısırıp kemirebileceği oyuncaklar alırsanız sizi ısırdığında hayır deyip dikkatini oyuncağa yönlendirin

Ayseselcuk

Bildiğiniz baya can yakacak kadar ısırıyor kızlarımı kovalıyot kafalarına bacaklarına yüzlerine saldırıyor kulaklarını arkaya dikip. Bunu bana yapmıyor ama bana da sevicem diyelm hemen ısırmaya başlıyor:(

Ayseselcuk

Başta da izin vermiyordum aslında alışır diye. Tamamdır teşekkürler

Miscatt

Merhabalar
Benim oğlumda ilk sahiplendiğimde ısırıyordu tabi o zamanlar acıtmıyordu ve oyun olarak gördük bizde.Hayır olarak komutu öğrettim ısıracağı zaman bi nebzede olsa anlıyor ve sakinleşiyor.
4 aylık şuan az da olsa ilerleme var. İnşallah sizin yavrunuz da zamanla yapmaması gerektiğini anlar 🙏🏻🌸