Çift Cinsiyet Kısırlaştırma!

Ayseselcuk

Arkadaşlar daha önce yazmıştım kedim çift cinsiyetli benim ama dişi ağırlıklı imiş. Kısırlaştırılacak ocaktan sonra ama özel bi ameliyat olacaka dedi aynı anda iki ameliyat yapıcakmış 1300 tutar dedi veteriner sizce çok mu yüksek?

7 CEVAP

Warriorsans

Farklı veterinerlere de danışın fiyat bilgisi alın ama en önemlisi güvendiğiniz bir yerde yaptırın ameliyatı

blue_hpood

bence öyle, arkadaşım da yaptırmıştı, isterseniz sorarım fiyatını ama başka yerlere danışmanızı öneririm.

Lils

Piyasa bu şekilde maalesef ama bazı veterinerler daha uyguna yapabilir birkaç veterinere danışabilirsiniz

simbakedi

bence degil cunku genelde 1000 tl aliniyor disi kisirlastirmaya. ustune iki ameliyat birlikte olacaksa cok da degil bence. istanbul icin konusuyorum ama baska sehirdeyseniz belki daha uyguna da bulabilirsiniz

duman_cat_world

çift cinsiyetli özel bir durum 1300 den aşağı bulamazdınız sanırım. operasyonda hem rahim hem de testisleri alınıyormus.

duman_cat_world

özel bir operasyon gerceklesecegi icin 1300 uygun zaten disi kedi kisirlastirma ortalama 800 tutuyor. iki ameliyat birden olacak sonucta.

guvendiginiz bi yerde yaptirin.

Gimlihanim

Bana çok fazla gibi gelmedi ücreti. Özel bir durum olduğu için muhtemelen biraz daha fazla. Güvenilir bir yer olması çok önemli. Umarım sorunsuz bir süreç geçirirsiniz 🙏🏻