Alman Kurdu Köpeğinin Tavuk Etine Alerjisi Var Mıdır

cozsep

bir kaç kez köpeğime tavuk eti verdim bi sorun gözlemlemedim bi sitede de tavuk etinin bu ırka alerjili olduğunu okudum ne kadar doğrudur Alman kurdu köpeğime tavuk eti vermeli miyim?

4 CEVAP

Azemm

Merhabalar. Bu tarz genellemeler genel itibariyle her hayvan için geçerliliğini korumuyor. Herhangi bir sorun yaşamadıysanız verebilirsiniz. Biz de on yıl kadar Alman kurdu baktık. Bir sorun yaşamadık.

duman_cat_world

Genellemelee doğru olmuyor her kedinin/köpeğin farklıdır. herhangi bi sorun gözlemlemediyseniz tavuğa alerjisi yoktur büyük ihtimalle. hindi etini de deneyebilirsiniz bazı köpeklerin veya kedilerin alerjisi olabiliyor.

alerjisi yoksa yedirmenizde bi sıkıntı olmaz.

Lils

Şu ana kadar bir sorun yaşamadıysa verebilirsiniz. Alerjisi olsa belli ederdi

cozsep

Teşekkürler yorumlarınız için