Petlebi Uygulaması İstiyorum..

Gimlihanim

Merhaba arkadaşlar. Belki buradan sesimiz duyulur diye soru açmak istedim. Petlebi’nin bir uygulaması olsa çok daha rahat bir kullanımı olmaz mıydı? Belki petlebi bu konuda bir çalışma yapar. Siz ne düşünüyorsunuz? İster miydiniz?

7 CEVAP

simbakedi

olurdu isterdik ama yapilmamasinin bi sebebi var sanirim. 2017den bir soru gormustum ayni soru valla ahahahdkfj

ozanesk

Mobil uygulamadan önce ürünlerin altına sepete ekle seçeneği gelmeli, ürünleri sekme sekme açmak zorunda kalıyoruz.

Ek olarak sepeti boşalt olmalı, tek tek aldın tek tek sil diyorlar resmen :)

duman_cat_world

evet uygulaması cok iyi olur biz de sık sık siteye giren üyeler olduğumuzdan zor ve zahmetli oluyor her seferinde uygulama harikulade olur göreceklerinden eminim umarım talebimiz değerlendirir belki yakın gelecekte bu proje hayata geçirilir😊

orhdoner

İnşallah görürler ve olur neden olmasın yani belki birşeyleri değiştirip uygulama yaparlar 🥰🙏

simbakedi

belki internetle ilgilenen kolunun mobil site yapacak bilgisi yoktur y da buna butce ayirmiyorlardir kaliteden dusurmemek icin belli olmaz. ama webde bile bir suru sorun var benim mesela mesaj kutum hala bozuk…

Gimlihanim

@simbakedi 2017 den beri isteniyor ve hala yapılmıyor mu? 🤦🏻‍♀️ Bu konuda pek şansım yok sanırım. Soruyu da görmemişim bilsem hiç yormazdım elimi 😅

Gimlihanim

@orhdoner biraz önce tüm ümidim tükendi malesef. Yine de belki bu sefer duyarlar sesimiz 🤷🏻‍♀️😅