Evcil Besinleri Satıcısı

Dkd

Merhaba. Hepsib u ra da sitesindeki evcil besinleri satıcısından Acana mama siparişi verdim. Bu satıcıdan daha önce alışveriş yapan var mı ürün orijinalliği konusunda sorun yaşar mıyım?

4 CEVAP

duman_cat_world

evcil besinleri güvenilir ama once daha once alisveris yapmadim. mama gelince @acanaorijenturkey instagram hesabına LOT numarasını atıp orjinalliği teyit etmekte fayda var.

Poncimin

Eskiden N&D mama kullanırken 2 kere almıştım bu satıcıdan. Paketlemesi güzel sayılır, kargo süresi hızlıydı. Gelen ürünlerin son kullanma tarihleri yakın değildi. Orjinal gelmişti hepsi. Kargoda herhangi bir hasar da almamıştı ürünler, sanırsam değişmedilerse Aras kargo ile gönderiyorlardı. Tabi şuanki genel memnuniyet nasıl bilmiyorum. Bayağı eskiden almıştım, kaliteyi bozmadılarsa iyi satıcıydı diyebilirim.

Warriorsans

Ben genelde güvenemiyorum bu tarz sitelerdeki satıcılara ama acana instagram hesabına gelen mamanın numarasını atıp sorgulayabilirsiniz sanırım

Dkd

Kargoya aynı gün vermişler şimdi baktım da. Orijinallik konusunda da sıkıntı yaşamazsam güvenilir demektir.