Mystic Sertifikalari

e234567

http://www.hermospet.com/

link acilir mi bilmiyorum ama guvenirlik icin kanit istedigimde dm yolundan bu linki attilar, sadece mystic icin degil ama. ve soyle ki ben kedime mystic aldigimdan beri az yiyor, begenmedi anca acikinca. eski felicia mamasi ile bile karistirdigimda koklayip gitti pismanim

Sıvılaştırılmış Taze Et Enjeksiyon Sistemi

Türkiye'de bir ilk olan Sıvılaştırılmış Taze Et Enjeksiyon Sistemi (FMIS) ile ürettiğimiz mamalar farklı bir boyuta taşınıyor.

Çift Vakum Teknolojisi

Türkiye'de bir ilk olan çift vakum teknolojisi ile gerçekleştirilen soslama işlemi, dayanılmaz lezzetler ortaya çıkarıyor.

Twin Screw Extruder

Ürünün lezzetini, sindirebilirliğini arttırır. Ürünün ve ürün kalitesinin standart olması için daha iyi kontrol sağlar. Mükemmel dispersiyon ve homojenleştirme sağlar.

Low Grain & Grain Free Low Grain & Grain Free
Az Tahıllı ürünlerimiz FMIS (Taze et enjeksiyon sistemi) teknolojisi ile üretilmektedir.

1 CEVAP

Warriorsans

Mystic markasına güvenmeyen çok insan var ama ben kısa kullanımda bir zararını görmedim sokak hayvanlarına alıyorum onlarda da şu anlık bir sıkıntı görmüyorum bayılarak da tüketiyorlar