Kısırlaştırma Sonrası Çiftleşme İsteği Devam Etmesi

Aysenmstura

Erkek kedimizi 10 gün önce kısırlaştırdık fakat evde hala dişi kedimizi kovalıyor durmadan. Alışkanlıktan mı yapıyor anlamadık ne zaman geçer bu davranışları?

3 CEVAP

orhdoner

Merhabalar daha yeni operasyon geçirmiş normaldir zamanla düzelir bence bir süre devam edebiliyor o davranışlar bol bol kafasını dağıtacak oyunlar oynasın belli bir zamandan sonra düzelir. Çok geçmiş olsun bu arada 🙏

blue_hpood

10 günde kandaki hormonun yok olması imkânsız, iki ay beklemelisiniz.

D-O

Bizim veterinerimiz kizginlik belirtilerinin gecmesi icin en az 2 hafta gerekiyor demisti. Biraz zaman verin, gececektir :)