Kedimin Seslerden İrkilmesi

edadnmzr

Merhaba herkese,
Benim kedim 1 yıldır benimle şu an 16 aylık. Kedimle aramızda bağ var bana çok güvenir ve sevdiğini de hissediyorum. Şimdi anlattımda belki size güvenmiyordur diyecek olan kişiler için bu bilgiyi vermek istedim.

Benim kedim bir ses duyduğunda hemen irkiliyor. Uyurken hiçbir ses umrunda değil ama derin uyur göbeğini falan açar. Ama mesela oyun oynadığımız zamanlarda örneğin top attığımda onu yakalamaya giderken ben de peşinden koşuyorum üstüne gittiğimde irkiliyor bazen sırtını kabartıyor. Ben ona annem noldu falan diyince düzeliyor. Umarım açıklayabilmişimdir ama :/ Acaba travması falan mı var ya da normal mi bu davranışları? Onun tedirgin olmasını hiç istemiyorum.

18 CEVAP

blue_hpood

aynısını yaşıyoruz, ne oldu lan kereta diyorum, kendine geliyor😜

edadnmzr

@miscatt evet öyle sanırım, teşekkür ederim 🙏❤️

edadnmzr

@NortNight teşekkür ederim 😇