Multimune (Vitasigna) Hakkında

Burakvural

İçeriği resimde paylaştım bu vitamin hakkında düşünceleriniz nedir gimcat yerini tutar mı

10 CEVAP

Palyaco

Gimcat den çok çok daha etkili üründür bağışıklık ve prebiyotik üründür çok etkilidir

Burakvural

100₺

Palyaco

100 olmuş demekki geçen ay 75 almıştım herseye zam geldi dolarla geliyor

orhdoner

Merhaba veteriner vermişti bize çok güzel bağışıklık güçlendirici bir ürün bizim yavrularımıza kullandım ben fayda sağladık

Palyaco

Fiyat kaça aldiniz

orhdoner

Geçen sene vermişti hiç hatırlamıyorum şu anda ama biraz pahalıydı öyle hatırlıyorum

rbndl

Güzel üründür. Veteriner tavsiyesi ile 20 gündür kullanıyorum.

Cennet29

Tam olarak be işe yarıyor ve nasıl kullanılıyor?

Nilo21

Gimcat ten çok daha iyi bi urundur bu

Nilo21

Bağışıklık güçlendirici vitamin takviyesi olarak da kullanilabilir aminoasitler ve gunluk almasi gereken vitaminler bulunur bagirsakta olan saglikli bakterileri beslenyen prebiyotik bulunur hindistan cevizi yagi bulunur takviye edici gidadir