Veteriner Önerisi

Durukzlok

Merhaba memnun kaldığınız "Avrupa yakasında" olan veteriner kliniği önerebilir misiniz
Bir çok kez gittiğimiz veterinerden maalesef artık memnun değilim ne zaman dış parazit uygulamasını yaptırsam 2 hafta sonra tekrar pirelenmeye başlıyor kullandığı marka pek etkili değil sanırım gittiğiniz veterinerin hangi dış parazit markasını kullandığınıda belirtirseniz sevinirim🤗

4 CEVAP

Warriorsans

Dış parazit damlası olarak stronghold damla çok öneriliyor aslında hem dış hem iç parazit damlası olduğu için de avantajlı. 3 ay koruma süresi varmış.

Warriorsans

Ben Arnavutköy de oturuyorum vetlife Arnavutköy veteriner kliniğine gidiyoruz ilgililer ama bizde de damla işe yaramamıştı (fiproes) pire tarağıyla tarayarak kurtuldum

Durukzlok

@Warriorsans
Evet haklısınız benim gittiğim veteriner fiproes markasını kullanıyor pek etkisi yok stronghold veya bayer markası kullanan veteriner arayışındayım

Busraskanli

Senelerdir Müge Hanıma gidiyorum. Beylikdüzü Vetside Veteriner Kliniğinde şuan.. Farklı damlalar da kullanıyorlar fakat belirtirseniz stronghold da yapıyorlar. Benim kedilerime de strongholddan başka damla fayda etmiyor :)