Sizin Kediniz De Yapıyor Mu?

gulsump

Merhabalar, yaramaz kızımın ara sıra yaptığı şeyi paylaşmak istedim, merak ediyorum sizin kediniz de yapıyor mu :)
Ben yapmışım gibi durabilir ama öyle değil :D

21 CEVAP

beyzathemoc1

Her gün itinayla yapıyorlar bıktım usandım :(( pelette çok yapamıyorlar da bentonitte baya

bademk

Aynı şekilde benim kedim de tuvaletini temizleyip kumunu tamamen değiştirdiğimde yapıyor bunu patileriyle kumu dışarı savuruyor oyun için mi yapıyor bilemiyorum

Benim küçük kedim pelete rağmen tıpatıp aynısını yapıyor sonra pelet tanelerinden birini seçip onunla saatlerce oyun oynuyor 🤦🏻‍♀️

gulsump

Nedenini merak ettim açıkçası :/

Aslihan126

benim kedimde çok dolu olduğunda ve sinirlendiğinde yapıyor =))

teddybal

Gün geçmiyor ki kedilerle ilgili yeni bir şeye şaşırmayayım😁 İlk kez gördüm gerçekten bu kadar çok kum atanı, tuvalet de kapalı üstelik çok becerikliymiş ahhaha