Sizin Kediniz De Yapıyor Mu?

gulsump

Merhabalar, yaramaz kızımın ara sıra yaptığı şeyi paylaşmak istedim, merak ediyorum sizin kediniz de yapıyor mu :)
Ben yapmışım gibi durabilir ama öyle değil :D

21 CEVAP

NorthNight

Bunu nasıl başardığını merak ettim 🥲 bizimkisi yapmıyor şükür günlük ortalama bi kaşık kadarı tuvaletinin etrafına saçılmış oluyor en fazla 🙃

hannnngggg

kardeşim gel bugün şantiyede işe başla dhjdjjdd

Miscatt

@hannnngggg
Kahkaha attım hahahahah 🤣🤣🤣

Palyaco

Bayada kumu dışarı taşımış yapmıyor kesinlikle

gulsump

Tuvaletin içine girmeden patileriyle kazıp dışarı çıkarıyor. Zevkine mi yapıyor anlamıyorum

Miscatt

Allah Allah bunu nasıl yapmış cidden🤣 muntazam atmış kumu dışarıya 🤣 yaramaz bebek 😻🤗 Bizimki de kaka yapacağı zaman çok fazla eşeliyor bi hışımla dibine kadar,çok kum döküyor paspasına ama böyle çok değil tabi ki 🥳

orhdoner

Bu kadar çok ilk defa gördüm çok yaramaz demek ki yavrunuz 🥰😅 Ben de pelet kullanıyorum dağılmıyor şükür 🙏 Bizimkiler de bayağı kazıuor dibine kadar ama böyle dışarı çıkmıyor

gulsump

Mama karşılığı yollarım :D

zfrshn

Hayır 3 kedimden hiçbiri yapmıyor :)

Warriorsans

Pelet kuma geçme sebeplerimden biri de bu 🤬😂

gulsump

Her gün yapmıyor ayda bir falan yapıyor

blue_hpood

özellikle yeni, temiz kum koyduğumda aynen böyle yapıyor:P

duman_cat_world

Acana bunu nasıl yaptıı😬🥲

Bizimki böyle bir şey yapmıyor ama kum paspasımız var ona basmamakta kararlıyız:)

Gimlihanim

Sahiden de siz yapmışsınız gibi duruyor 😂 Bunu nasıl yapabiliyor anlayamadım. Üstün yetenekleri olsa gerek doğrusu.

Vejnurs

Merhabalar benim kedim de tuvaletin için kafasını ve ön patilerini sokuyor kazarak tüm kumu dışarı fırlatıyor özellikle kumunu tamamen değiştirdikten sonra bu hareketi yapıyor bende bilmiyorum sebebini bilenler yardımcı olursa çok iyi olur stres falan mı yapıyor acaba