Kedim 4. Kattan Düştü

Myers2002

Kedimin düştüğünü anşayamadık 2 dakika içerisinde gerçekleşmiş normalde camdan atlamaya çalışmaz ama nasıl düştüğünü bilmiyorum. Acile götürdük kendi veterinerimize götürdük röntgen çekildi kırığı çıktı kırığı da kalça kemiğinin ortasındaydı yami çok hareket etmemesi gerek. kağıthanedekine de götürdük ama kağıthanedekiler 2000 istediği için maddi durumumuz yeterli olmadığı için orda da yaptıramadık. 1000 veya 1500 arası operasyon yaptıran bir yer nereden bulabilirim ve oyalanmaları

1 CEVAP

Myers2002

Oyalanmalarını istemiyorum. Lütfen 1000 veya 1500 arası yaptıran bir veteriner kliniği bilen varsa söylesin