Kuyruktaki Yara

idunn

geçici süreliğine bir sokak kedisi sahiplendik. kuyruğunda fotoğraftaki yara benzeri şey var fakat başka bir kedi sahibi arkadaşım kendi kedisinde de önceden bunun olduğunu ve veterinerin galiba kuyruğunu kestiğini söyledi. yara mı yoksa başka bir şey mi tam anlayamadık fakat dokununca hafif dökülüyor ve 1 2 damla kanıyor.

6 CEVAP

Anonymus297519

Merhaba bahçede baktığım bir kedinin kuyruğu yaralıydı boydan boya hergün animal sprey ile temizleyip terramicyn deri kremi sürdüm ve geçti kanıyorsa kabuk tutana kadar sadece silin kabuk yutunca terramicyn sürenilirsiniz

idunn

@Riarbiy teşekkür ederim. Animal spreyi nerede bulabilirim? Aslında yarası kabuk bağlamış hatta ağaç dalı gibi gözüküyor rengi flaşla çektiğim ve güneş ışığı vurduğu için kırmızı çıkmış biraz. Dün kuyruğundaki çamuru ıslatıp çıkartamamıştık banyo da yaptırmak istemedik o yüzden küçük bir kısım olduğundan makasla almıştık ve kuyruğunda da çamur var sanmıştım başta. Akşam bakınırken dokununca engellemeye çalıştığını gördük ve dokunduğumuz anda minik bir parça düştü ve 1 damla hafif sulandı iç kısmı. aynı şey ön sol pati yastığının kenarında da olmuş.

Anonymus297519

Veteriner, pet shop veya internetten temin edebilirsiniz. Terramicynde eczanelerde var iyi gelecektir.

idunn

@Riarbiy tekrar teşekkür ederim.

edmrcglu

animals sprey mor bir şey daha hızlı kabuklanmasını iyileşmesini ve mikrop kapmasını önler hepsi/burada trend/yol da falan 35 40 tl idi. geçmiş olsun

idunn

....