Royalcanin Kitten Sahte Mama

Efeturk07

Merhaba. Önde gelen bir e-ticaret firmasından 10KG Royal canin kitten kedi maması satın aldım. Mama 5 tane 2KG ambalaj şeklinde geldi. Açıkcası sahte olduğundan da şüphelendiğim için mamayı hala açmadım. Ürünün sahte olup olmadığını öğrenebileceğim bir yer var mı? ya da nasıl anlaşılır bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen.

5 CEVAP

simbakedi

lot numarasi, barkod, satici, aldiginiz site ne varsa instagramdan yazin donus yapacaklardir. ben bir sey sormustum 2 gun de olsa cevap vermislerdi, ayni sekilde mail de atabilirsiniz maile daha hizli donus bile gelebilir hatta (haftasonu olmasi da sizin sansiniz). aldiginiz saticiyi ve siteyi harfler arasinda bosluk birakarak yazarsaniz bilgimiz varsa biz de yardimci olabiliriz. (t rendyol f rog p et saticisi gibi)

Efeturk07

T rend yol - aybal pet satıcısından aldım. Telefon numarlarını arasam daha hızlı bir geri dönüş alabilir miyim?

duman_cat_world

Royal canin kitten’ın 10 kiloluk ambalajı var diye biliyorum. Ellerinde yoktu sanırım 5 tane 2 kiloluk mama göndermişler çünkü.

Ayseselcuk

Ben royalin sitesinden mail attm firmaya şu satıcıya ürün satıyor mısunuz diye bir iki güne dönüş yaptılar

aeri-l

İnstagramdan sormuştum ben daha önce lot numarasını, paketin vs resmini atarak aynı gün cevap verdiler.