Kedi Uykusu

requa

Arkadaşlar kedim yavru 3 aylık erkek mama tavsiyesi konusu açmıştım ilk maması kötüydü değiştirdim bütçeme uygun olan Pro Choice Pro 38 Kitten Kuzu Etli Yavru Kedi Mamasını aldım severek yiyor aniden değiştirmedim yine de 75-25 50-50 gidiyorum ishal vb yok oyunculuğunda bir değişiklik yok keyfi yerinde fakat çok uyuyor sürekli acıkıyordu belki o yüzden mi kalkıyordu diye düşünüyorum alası var mıdır? ben mi abartıyorum :)

5 CEVAP

citirbebegim

Daha çok küçük 3 aylık :) o yüzden çok uyuyor. Bizimki 3,5 aylıkken inanılmaz çok uyuyordu tembel :)

orhdoner

Merhaba yavru kediler günün 18 saatini uyuyarak geçirir uykuda gelişiyorlar genel durumunda bir sıkıntı yoksa merak etmeyin 🙏☺️

Gimlihanim

Yavru kediler çok uyur. Ancak eskisine nazaran çok fazla uyuyorsa yeni mama ağır gelmiş olabilir. Takip edip ona göre yol almanızı öneririm.

bademk

Başka bir şikayet yoksa ishal kusma mamasını yememe gibi ki oyun da oynuyormuş o zaman bir sorun olacağını sanmıyorum yavru olduğu için çok uyuyor. Uyusun da büyüsün bebiş

requa

Cevap veren herkese teşekkür ederim uyandı şu an çılgın atıyor evin içinde :D dışkısını kontrol edeceğim bugün yaş mama da vermiştim ilk kez belki ağır gelmiş olabilir @gimlihanim