Tuvalet Problemi

Ecepablo

Merhaba ilk öncelikle,köpeğim 7.5 aylık pincher tuvalet eğitimi veriyorduk ama okullar başlayınca ailem bakmaya başladı aynı evdeydik zaten ama onlar bakıyor şuan tuvaletini canı isteyonce pede istemeyince halılara yapıyor annemde çok şikayetçi malesef bana tuvalet eğitimi nasıl verilir evet biliyorum ama şuan 7.5 aylık bana yardımcı olabilir misiniz?

2 CEVAP

orhdoner

Merhaba ben bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olsunlar diye yazıyorum üste çıksın çok tatlı bu arada sağlıklı uzun ömürler dilerim 🙏

Akilemre

sabah akşam dışarı çıkarırsan düzelir yada kesinlikle özel eğitim