Beylikdüzünde Büyükşehir Veteriner Kliniği(Özel Klinik)

Busraskanli

Merhaba bu klinikle ilgili bilgi vermek istedim. Bu sene vefat eden 6 yaşındaki kedimi 5 sene önce idrar yolu tıkanıklığı sorunuyla gece bulabildiğimiz tek açık veteriner olduğu için bu kliniğe götürmüştük. Sahiplendiğimiz ilk kediydi ve çok tecrübesizdik. Kedim baygın ve çok kötü durumda olmasına rağmen ilk olarak ücret konuşuldu ve ücreti aldılar. Sonrasında sonda takılması gereken kedime anestezi verip 2 günde 1 karnını delerek idrar yaptırdılar ve sorduğumuzda bahaneleri "sonda takılmıyor" du... Ve bize "Anestezi alan hayvanın ateşi çıkar mümkün olabildiğince soğuk tutun, vücudu soğuk olsa da ateşi olduğundandır" dediler. Arayıp kedimin vücudu çok soğuk dememe rağmen "Benden daha mı iyi biliyorsunuz" diye bir tepki alıp telefonu suratımıza kapattılar. Aynı hafta içerisinde tekrsr gittiğimizde tekrar anestezi yaptılar ve yine sonda takılmıyor dediler. Eğer onlara güvenip başka kliniğe gitmeseydik kedim 6. yaşını bile göremeyecekti... Başka kliniğe gittiğimizde gittiğimiz gibi sondayı anında taktılar ve kedimin ateşi 32 dereceye düşmüştü. Bir gecede ateşini 38 dereceye yükselttik fakat kedimin böbreklerinde henüz 1 yaşındayken taş oluşmuştu bile. 6 yaşına kadar dayandı ve en sonunda bu sene 8 mayısta böbrekleri iflas ettiği için oğlumu kaybettik... Kendimi o veterinere güvendiğim ve tecrübesizliğim için çok suçluyorum...
Beylikdüzünde bu sene bile bu veterinerle ilgili sorun yaşayan evladını kaybeden çok insanla karşılaştım. Sizleri de uyarmak istedim. Tek açık veteriner orası olsa bile o veterinere asla götürmeyin... Bu veterinerle ilgili sorun yaşayanlar cevap yazarsa çok sevinirim, bu sayede diğer insanları da bilgilendirmiş oluruz...

9 CEVAP

Miscatt

Başınız sağolsun Allah sabır versin.Veterinerlerin çoğuna güvenmiyorum bende çoğu çocukları denek gibi kullanıyor gibi geliyor bana sanki daha fazla ne yapabiliriz daha fazla nasıl para alabiliriz gibi düşünceye sahip çoğu(gerçekten işini severek yapan hayvan sevgisi ve vicdanı olanları ayırıyorum) İstanbuldayım aklımda olsun asla gitmem o veterinere. Çok üzüldüm gerçekten kendinizi suçlamayın ama insan çaresiz kalınca denize düşen yılana sarılır misali ortada kalabiliyor.Sizde mecbur gitmişsiniz başka veteriner açık olmadığı için.
Tekrar başınız sağolsun herkesin yavrusunu Rabbim korusun 🤲🏻

Busraskanli

Miscat Çok çok teşekkür ederim❤️ çok haklısınız gerçekten güvenmemek lazım insan ister istemez kendini suçluyor... Bebeklerinize uzun sağlıklı ömürler diliyorum🐾😻

Miscatt

İyi bi veteriner bulunca gerçekten yapışmak lazım şuanki veterinerim öyle Allahtan 🙏🏻 Umarım bi daha böyle bişey yaşamazsınız🙏🏻🙏🏻
Ben teşekkür ederim sizin de yavrularınızla mutlu huzurlu ömürler inşallah 🧿😻

orhdoner

Başınız sağolsun çok üzüldüm Allah sabır versin sizlere 🙏😓 Allah o insanların da yaptıklarını kendine dondursun inşallah gerçekten insan kalmamış artık duydukça daha da emin oluyoruz. Allahım her daim merhametli iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah 🙏 Allah bir daha yaşatmasın sizlere ve kimseye inşallah gerçekten çok kötü bir durum olmuş 😓

Busraskanli

orhdoner Çok çok teşekkür ederim🙏🙏 hepimiz güzel kalpli insanlarla karşılaşırız inşallah❤️ Güzel kalbiniz güzel dilekleriniz için çok sağolun🐾

orhdoner

Amin inşallah 🙏❤️Estagfurullah bende size teşekkür ederim sizin güzel kalbiniz için asıl ❤️ Siz de sağolun yavrularınızı benim için öpün 🙏

Busraskanli

Siz de benim için çok çok öpün bebeklerinizi❤️❤️😻

orhdoner

Öperim tabi çok sağolun onlar sizi öpüyorlar ❤️🙏🙏

Busraskanli

Umarım❤️🐾 ben de öyle düşünüyorum yıllardır aynı veterinerdeyim.