Deterjan Sorunsalı

Ayseselcuk

Ne zaman temizlik yapsam ve özellikle domestos kullansam kedim oraya yatmak istiyor. Bu normal mi bu koku neden hoşuna gidiyor anlamadım yalamak istiyor hatta . Bu durumu yaşayan var mı?

4 CEVAP

NorthNight

Çamaşır suyu amonyak içeriyor, kedilerin idrarlarında da amonyak var. Bu yüzden diye biliyorum.

nilayclk

kedili evlerde çamaşır suyu kesinlikle kullanılmamalı. patilerine bulaşıyor ve patileri yaladıkları zaman haliyle mideye indiriyorlar. amonyak kokusu oraya işemesine de sebep olabilir bu arada.

Anonymus297519

İçindeki klordan sanırım

Ayseselcuk

Aa çok şaşırdım vardır kesn bir sebebi çünkü dediğim gibi temizlediğim yerlere özellikle geliyor.