Mama Kabı Tavsiye Ederim

Muezzabalim

Merhaba arkadaşlar ş o k markette gezerken standlı çerezlik gördüm tabii ki her zaman olduğu gibi Kedilerim aklıma geldi onlara mama kabı olarak aldım zaten evdeki cam kaselerden kullanmıştım sağlıklı diye bu cerezliklerin de kasesi cam biraz küçük ama günde iki kez tazeleme ve ekleme yaptığım için bana kullanışlı geldi arasında da küçük ahşap aparat var kendiniz vidalıyorsunuz daha önce her gün mama yerken suyuna mama düşürüyorlardı şimdi daha iyi oldu hem de yüksekliği daha rahat yemelerini sağladı 22 ₺ ye aldm tanesini ahşabı da sağlam sizlerle de paylaşmak istedim Allah'a emanet olun 🐾❤️💕

21 CEVAP

bademk

Gayet kullanışlı ve uygun fiyata gelmiş ihtiyacım olsa düşünürdüm almayı güle güle kullansınlar ☺️

orhdoner

Çok güzel olmuş gerçekten öneri için çok teşekkür ederiz 🙏❤️ çok şık görünüyor güle güle sağlıkla kullanın inşallah 🙏🥰

Muezzabalim

Evet ortadaki parça isteğe bağlı takılabilir ben suya mama düşmesin diye taktım valla 😻

Palyaco

Guzel düşünce cok iyi

duman_cat_world

Ağızlarını rahatça sokabildiler mi acaba?

Öneri için teşekkürler💕

Ayseselcuk

Çok güzelmiş teşekkürler

Muezzabalim

Rica ederim pati dostlarım 🐾💕🐈

teddybal

O ortadaki ayıraç demonte dimi takmasak da olur yani, ilk fotoğrafta arkadaki ambalajlı kapta yok çünkü yine de sorayım. Bu arada sağ olun.

teddybal

Bir de kase kapi kaç cm, hoşuma gitti o yüzden soruyorum :) hayırlı olsun, güle güle kullansınlar

teddybal

Çapı*

AhsenAise

Bir züccaciye mağazasından geçen ay aldım bademe 10 TL ortadaki sapın altta vidası olacak onu çıkarın gayet rahat kullanımı

Warriorsans

Çok mantıklı ve güzelmiş

MunevverOzturk

Ya Aynı şeyi düşündüm katologunu gordugumde hic firsatim olmamıstı ^^

Muezzabalim

Kasenin çapını ölçüp yazayım inşallah @teddybal

Gimlihanim

Bizim mama kabının boyutları ile hemen hemen aynı görünüyor. Bence mantıklı bir şey yapmışsınız. İhtiyacımız olsa ben de düşünürdüm.