Petlebi Hediyeleri Bitti Mi?

altunsila

Herkese selamlar. 5kg'lık mamalarda genelde konserve, oyuncak vs hediye olurdu. İki gündür sıfır hediye görüyorum. Dikkatini çeken başka biri oldu mu, ya da belki bunu petlebiye soran biri? artık hediye yaş mama olmayacak mıdır acaba:/

14 CEVAP

AslanPati

Buranın fiyatları gerçekten yüksek. Hediyelerle biraz telafi ediyorlardı ama artık başka yerlerden mama alacağım.

cat_expert

Hediye ürünleri parayla almak istediğinizde de stok görünmüyor, ya tedarik konusunda sıkıntı var yada anlaşmaları bitmiş olabilir.

simbakedi

aa siz diyince fark ettim kötü olmuş. belki ellerinde kalmamıştır ya da anlaşmaları bitmiştir. geri döner umarım en yakın zamanda

altunsila

Umarım geri döner gerçekten, yoksa buranın fiyatları yüksek fiyatlı kalacak

Evet bende farkettim güzel bir uygulamaydi ama neden kalkmış olduğunu bilmiyorum

AslanPati

Hediyeler çok iyi oluyordu bazılarını kaldırdılar. İnşallah tekrar gelir.

hannnngggg

zaten diger sitelere gore fiyatları oldukca yuksek yanına hediye koyuyorlar ama urunun icerisinde hediyenin parasınıda oduyorsunuz zaten onu bir sekilde cıkarıyorlar gereksizdi bu normal fiyata hediyesiz urun gondersinler daha iyi olur diye dusunuyorum

Palyaco

Suan hediyeler bitti yakında gelicek gene

D-O

Ay umarim geri gelir hediyeler :(

Harin

Valla bır tek ıslak mamalar uygun bana göre :)

Warriorsans

Umarım tekrar gelir belki stok bitmiştir

Lils

Umarım devam eder hediyeler. Fiyatlar her yerde çok arttı zaten gimcat konserveler en uygun 7 lira şu an. Eskiden 3.5 liraya bulunabiliyordu. Naturon ve vets plusta çok artmış. İndirim olmazsa tercih etmem artık. Ben de yıl bitmeden yaş mama stoğu yapmak istiyorum ama henüz büyük bir İndirim olmadı petlebide. Gimcat 24 konserve 100 liraya düştü tr en d yol da ama tek çeşit olduğu için cesaret edemedim. Kedim çabuk sıkılıyor çünkü

Renklipati

En çokta hediyeler için alıyorduk yoksa fiyatları zaten yüksek birde hediye olmasa alım olmaz.bence stok sorunu vardır hediye koyarlar mutlaka

citirbebegim

Kedi kumlarının bazılarında hediyeler devam ediyor.