Kedim Gençlik Hastalığına Yakalandı

cgulozdemir

4 aylık kedim gençlik hastalığına yakalandı 10 gündür devamlı ateşi var ve iğnelere rağmen ateşi düşmüyordu bugün veterinerimiz önümüzdeki 1 hafta daha böyle ederse kedimiz iyileşir dedi. Çok üzülüyorum bu durumla karşılaşanlar ve kedisi kurtulan var mı?

9 CEVAP

yokistead

Nasıl bir tedavi uygulanıyor? Arkadaşımında sahiplendiği kedi gençlik hastalığı atlattı. Antibiyotik ateş düşürücü vitamin takviyesi uygulandı, bir de 3 doz zylexisdi sanırım bağışıklık tedavisi uygulanmış 1 haftada düzeldi.

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Umudunuzu kaybetmeyin sağlan güçlü durmaya çalışın ki yavrunuz da siz güç alsın merak etmeyin atlatacaktır Allah’ın izniyle gun doğmadan neler doğar 🙏

cgulozdemir

Teşekkür ederim güzel mesajlarınız için inşallah düzelir 😔

missAybuke

İnşallah sağsalim atlatırsınız. Muhakkak bağışıklığını güçlendirecek bir tedavi isteyin çünkü her hastalığın ilk ayağı stres akabinde bağışıklık. Bağışıklığı güçlü olursa Allah'ın izniyle atlatır. Üşütmesin sıcak tutun bir de sevdiği şeyler verip sürekli az da olsa yiyip içmesini sağlayın. Allah yardımcınız olsun 🙏

citirbebegim

Merhaba, iyi akşamlar. Çok çok çok geçmiş olsun. Bizim yaşadıklarımız yine aklıma geldi çok üzüldüm minik yavrunuz için 🥺 biz 7 gün boyunca sabah akşam 2şer tane serum yedim sanırım sizinde öyle. Yemesi içmesi nasıl? Bu hastalık zamanında 2,3 kg düşmüştü şu an 2,7 kg oldu çok şükür. Vedavet markasının bağışıklık güçlendirici tabletini tavsiye ederim ayrıca probiyotik öneririm bağırsakları için. Yine sormak istediğiniz bir soru olursa seve seve yanıtlarım 🙏🏻 Lütfen sizin keyfiniz çok iyi olsun siz biraz üzüldüğünüzde ya da kendinizi saldığımızda hemen hissediyorlar. Hem neşeli ve pozitif olun yavrunuzla bol bol konuşun. ❤️

Palyaco

Kotu bir hastalık daha başlangıçta kurtulur dualarımız sizinle

simbakedi

daha yeni bu hastaligi atlatan biri var @citirbebegim diye kullanici. gorurse sorunuzu yanitlayacagini dusunuyorum. asagidaki sorularda kendisini bulup mesaj da atabilirsiniz geri donus yapar bence. cok gecmis olsun

cgulozdemir

3 gündür iğne yapılıyor vitamin ve ateş düşürücü bir de multivit diye bir vitamin takviyesi önerdi onu kullanıyoruz. Pazartesi kontrolü var umarım kızım iyileşir.

cgulozdemir

Teşekkür ederim yeme konusunda bir problemimiz yok ama kilo verdi çok, vitamin kullanıyoruz inşallah iyileşir 😔😔