Sonuç Ne ?

Minnak53

Selam arkadaşlar biliyorum bu paylaşım 1,2 saat sonra silinecek ama naptınız dün akşam siri tarafından her zaman ki güzel yazılarından birini yazmıştı ve sonrasında iğrenç video linki paylaşılmıştı ben elimden geldiği kadarı ile instagramda yaymaya çalıştım artık bir bilen change.org sitesinde anket yapacaktı noldu bir bilen aranan kanı bulamadık mı yani :/

Ayrıca bugün bugün birşey daha öğrenmiş oldum araştırmalar sonu satın aldığım temizlik mad. Parfüm vs herneyse üzerinde cruelty-free yazmıyorsa kesinlikle almam....

Birde aklıma ne geldi eğer anket açabilirsek aslında varya bu günahsızların canların üzerinde haince yapılan deneyleri malum insan sıfatı adı altında soysuzlar var hani çocuk tecavüzcüleri vs. Hani İdam gelsin diyoruz ya işte o mahlukatları deneycilere versinler al sana ceza al sana ölüm yavaş yavaş acı çeke çeke !!!

3 CEVAP

Minnak53

Daha önce yapılmıştır hayvan hakları dernekleri olsun federasyonları vs kurumlar tarafından.. ama gene de ben açarım belki bu imza olayı yada sosyal medyadan duyurma çabalarım işe yarar ve boş durmayıp heryerden yazıcam gittiği yere kadar ...

Cotontzu_Siri

İmza kampanyasından vaz geçtik. Pek mantıklı gelmedi.

Cotontzu_Siri

Sosyal medya insanları bilinçlendirir. Ben de yapıyorum. Ama imza işe yaramaz bence.