Kedim Ben Duştayken Bağırıyor:d

hazalaydin

Her duşa girdiğimde sanki bebek ağlaması gibi değişik bir şekilde miyavliyor aşırı korkutmaya başladı. Sizin kedilerinizden böyle yapan var mı? :D sebebi nedir

14 CEVAP

simbakedi

benimki de her tuvalete girdiğimde ağlıyor kapıda sinir ediyor insanı. biri duysa bu kediye bir şey mi yapıyorlar diyecek :D kapının altını tırmalamaktan kapının boyası söküldü...

missAybuke

Evden çıktığımda arkamdan deli danalar gibi bağırıyormuş benim kedimde :) banyodayken de kapının önüne oturup bekliyor. Sebebi karşılıklı sevgi bağı :)) biz onlarsız onlar bizsiz duramıyor

citirbebegim

Benim sıpa da aynısını yapıyor. Evi inletiyor duşa girdiğim zaman :) artık o uyuduğu zamanlar girmeye çalışıyorum 😅

Gimlihanim

Evet yapıyooor 😅 Onlar tuvalet ihtiyaçlarını giderirken en savunmasız oldukları an olduğu için kendilerini risk altında hissederlermiş. Sizin yanınızda olduğunu göstermek için bağırıyorlarmış. Yani eğer doğruysa bu durum, kediniz “Anneee ben buradayım. Sen rahat rahat işini hallet.” diyor.

hannnngggg

kapı acık dus almak zorundayım djdjjdjd geliyor ve yanımda bekliyor beni kotuluklerden koruyor gibi hissediyorum ddjdj

orhdoner

Benim yavrularım da mutfağa bile gitsem kapıyı kapattığımda başlıyorlar bağırmaya sürekli açana kadar susmuyorlar peşimdeler sürekli 🤣🥰

Mehmetneroo

Bu durumu çoğu kedi sahibi yaşıyordur . Kediler sudan korktukları için çok değer verdikleri sahiplerini su altında görünce ya da su sesi gelen bir yerde olduklarını fark edince miyavliyorlar. Biz alıştık artık ben banyo yaparken gelip bir kaç kez bakıp gidiyor 😂

Palyaco

Size karşı büyük sevgisinin bir gostergesi

_SeNa

Benim ki duşun önünde bekliyip öyle izliyor😄 heralde yalnız kalmak istemiyorlar

hazalaydin

Hahahaha gerçekten biri duysa o bağırışları bisey yapiyorum sanacaklar bu kediler neden böyle ya :D psikolojik deliler

Harin

Yavruyken Baow Baow diye bağırıyordu şimdi sadece kapımda bekliyor ve arada orda mıyım diye "ses ver "der gibi beni yokluyor 😂

Cubik

@simbakedi okuyunca kahkaha attım 😅

Cubik

@gimlihanim bide kedilere nankör derler 😒

Azemm

Tuvalete gidebilir ve banyoya girince aynı durumu ben de yaşıyorum