Karınları Neden Şiş?

Ecepablo

Merhaba bahçede besledigim bir kefi vardı doğurmuş bahçeye ve gitmiş 3 gündür gelmiyor yavrularin gözleri daha bugün açıldı çok küçükler nasıl bakılır bilmiyorum daha önce baktım ama bu kadar küçük değildi karınları çok şiş bildiğiniz sütü suyla karıştırıp verdim tuvaletlerini yaptırdım altlarına sıcak su torbası koydum şuan cikamadigim için yavru kedi sütü alamadim karınları çok şiş ne yapabilirim?

1 CEVAP

Lufengosaurus

çok kolay gelsin en önemli kısmı atlatmışsınız tuvalet yaptırmak tebrik ederim
karınlarına masaj yapın belki iyi gelir mutlaka iyi bir kedi sütü alın normal süt gaz yapar