Kuru Mama

Bunyamin_03

En saglikli kedi mama markasi hangisi ?

13 CEVAP

srplzngl

ceren_6
Kusura bakmayin yanlis bir sey soylemek istemem ama whiskasin en kotu mama markasi oldugunu herkes bas bas bagiriyor. Reflex te whiskas kadar kotu olmasa da cok cok daha iyi mamalar var :)

Cotontzu_Siri

Orijen

srplzngl

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/10687-beslenme
cotontzu_siri'nin bu basligini gormediniz sanirim. Cok faydali olmus gercekten. 2. sayfada da kuru mamalar icin marka incelemelerini yazmis mutlaka bakmalisiniz.

Cotontzu_Siri

Yurt dışından getirtebilirseniz the honest kitchen

maya19972017

kuru mamaya biraz süt dök

Sirinkedisever

Evet, whiskas ennn berbat mamalardan sizinde kullanmamanızı tavsiye ederim :))

ceren_6

Öylemi bilmiyordum parkta baktığım kediler sorunsuz yediği için birşey olmaz zannettim ama başka marka kullanıyorum şuan söylemeniz iyi oldu

Sirinkedisever

Cotontzu_Siri
Su ile karıştırıp versek bişe olmaz dimi?

Cotontzu_Siri

Olmaz

ceren_6

Resim açıklamasını girin

Bu ve bu Resim açıklamasını girin

ceren_6

2 side iyi marka

Sirinkedisever

:))

Cotontzu_Siri

maya19972017
Süt kedilerin sindirim sistemine zarar verir.