Hangi Mamayı Kullanmalıyım

martha

2.5 aylık kedim için spectrum kitten starter ile başladım, veterineri royal canin fit 32 kullanmasını söyledi ama araştırdığıma göre o mama 1 yaş üstü kediler içinmiş , ne yapmalıyım ?

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Çiftleştirmenize gerek yok. Veterinerlere mama konusunda asla güvenmeyin. Kullandığınız mama her ne kadar yerli mamaların en iyisi de olsa, çok kötü bir mama. Orijen, acana, applaws, go!; daha uyguna nd düşük tahıllı, now; daha da uyguna bozita, golosi, matisse, profine öneririm.

KedimVar

Kullandığınız mamaya devam edin. Royal canin kötü bir mama onu kullanmayın.

KedimVar

Mama konusunda vet lere güven olmuyor malesef.

martha

teşekkürler bilgi için :)

martha

bir de bazı siteler kısırlaştırmadan önce kedinin en az bir kere yavrulaması gerektiğini söylüyor sağlığı için, benim kedim dişi ve ben yavrusunun olmasını istemiyorum... çiftleştirmeden1-1.5 yaşına geldiğinde kısırlaştırsam problem olurmu

KedimVar

Kedinizi çiftleştirmenize gerek yok. Direk kısırlaştırabilirsiniz.