Kedimi Kısırlaştırdım Ama....

Febrars

Arkadaşlar 9 aylık erkek kedimi 4 gün önce kısırlaştırdım dört gündür elimize kolumuza şey yapmıyordu ama bugün yaptı ve ilk kez de koku bıraktı işe yaramamış mıdır kısırlaştırmak arkadaşlar bu durum geçimidir 😱

3 CEVAP

orhdoner

Merhaba daha yeni kısırlaştırdıgınız için hemen geçmemesi normal zamanla geçecektir merak etmeyin çok geçmiş olsun🙏

Febrars

@orhdoner teşekkür ederim içim rahadı gerçekten çocuğumu öyle görünce üzülüyorum 😭😓😓

orhdoner

Rica ederim hemen hormonları kaybolmadığı için öyle yapması normal yani korkmayın daha çok yeni kafasını dağıtacak şekilde oyun oynatmaya çalışın unutursa yapmaz ❤️🙏