Kedimin Ensesinde Yara Var

Aysdir2

1 yaşındaki kedimin ensesinde beyaz bir kabuk var. Tüy dokulmesi gibi bir durum yok. Dünden beri ara ara orayi yalayip durdu. Ne olabilir. Yardımcı olabilir misiniz

7 CEVAP

Palyaco

Ense damlası yapmıştı bizimkini

Palyaco

Dr animal health alın günde 2 kere o bölgeye sikin bizdede vardı sonra kabuk bağladı veterinerim bunu tavsiye etti iyileşti suan

orhdoner

Çok geçmiş olsun öncelikle dr.animal sprey ile temizleyin orayı ya da zeytinyağı sürebilirsiniz iyi geliyor çok geçmiş olsun 🙏

Aysdir2

Teşekkürler peki bunun sebebi ne olabilir bi bilginiz var mi

Bsrvrlacr

Aynı durumu bende yaşadım cilt hastalığı vs sandım şükür ki vücudunun diğer bölgelerinde yoktu 1 hafta kontrol ettim kabuklanma yaptı vete götürdüğümde dış parazit damlasının yapabildiğini söyledi ve kopardı yarayı daha sonrada tekrar oluşmadı düzeldi.

Aysdir2

Yakin zamanda dış parazit yaptirmadik ama bir hafta antibiyotik iğnesi yapmıştık ondan olabilir mi

Anonymus297519

Evet iğnelerden oluyor ben terramicyn deri kremi sürüyordum dün kabuğu düştü