Pelet Kum Önerebilir Misiniz? (Natural Bastet İyi Mi?)

Busraskanli

Merhaba😊 Pelet kuma geçmek istiyorum fakat hiç bilgim yok yardımcı olabilir misiniz?

8 CEVAP

Lils

Ben bentonit kullanıyorum ve şimdilik pelete geçme gibi bir düşüncem yok ama bildiklerimi yazayım. Geçiş yaparken dikkatli olmalısınız. Kediniz peleti sevmeyebilir o yüzden tuvaleti bentonit ile doldurup sadece 2-3 avuç pelet atın önce. Haftada bir 2 avuç pelet ekleyin. O şekilde kolay alışıyorlar genelde. Ayrıca natürel bastet ve bigcat aynı fabrikada üretiliyor diye biliyorum. Bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz

Dkd

Suzionlineblog. İnstagramda bu sayfayı inceleyebilirsiniz naturel bastetle alakalı çok açıklayıcı paylaşımları olmuştu. Profilinde bulabilirseniz bakabilirsiniz.

theyusra

natural bestet pahalı ya, hem de memnun olmayanı çok var. ben bigcat kullanıyorum gayet memnunum önerebilirim yani

orhdoner

Merhaba ben kullanıyorum uzun zamandır memnunum biokat’s ecolight markası topaklanması gayet iyi geçiş yaparken yarı yatırta eklemiştim sonra artırdım yadırgamadılar 🙏❤️

Busraskanli

Çok teşekkür ederim❤️😊

BeyzaDemirtas

Pelet kesinlikle bentonitten bir çok konuda daha iyi, benim fikrim bu tabi ki. Topaklanma, koku tutma, eve dağılma çok çok az. Natural basted ve big cat e gelecek olursam ikisi de aynı fabrika çıkışlı yani memnun olma oranı aynı olmalı kumlar aynı zaten. Tek fark paketleme. Big cat reçine ve pelet kısmını ayrı gönderiyor diye hatırlıyorum ancak sadece büyük paketlerde mi böyleli bi fikrim yok. NB in fiyatı bigcat e göre daha pahalı bu yüzden big cat seçilebilir. Ama kum kalitesi açısından bakacak olursanız dediğim gibi paketleme haricinde bir fark yok. Ben natural basted kullanıyorum bu arada, daha önce big cat de kullandım iki paket kadar hediye gelmişti o zamanlar kedimi alıştıramamıştım.

Busraskanli

Çok teşekkür ederimmm❤️ @orhdoner

Busraskanli

Çok teşekkür ederimm❤️@BeyzaDemirtas