Kedime İkinci Mama Ne Almalıyım

Kediasigi4

Kedime ND nin balıklı portakallısını kullanıyorum ama kısır kediler için olanı değil. Bu mamayla karıştırıp verebileceğim kısır balıklı mama ne önerirsiniz?

4 CEVAP

Lils

Öncelikle kısır kediye sadece kısır mama kullanmanız iyi olur. Erkekse idrar yolu problemleri oluşabilir. Benim tavsiyem proplan, hills, Royal Canin çünkü bu mamalar kedilere iyi geliyor. Önemli olan sadece içerik değil. Ben domuz içerdiği için bu markaları tercih etmiyorum. Brit care kullanıyorum şu anda ve memnunum.

duman_cat_world

ND Ocean ringa balıklı portakallı kullanıyordun ben de, bu mamanın kısır versiyonu da var.

Gimlihanim

Kediniz kısırsa komple kısır mamasına geçmeniz gerekir. Daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Allah korusun. Kısır kedilerde mamaya çok dikkat etmek gerekiyor.

Palyaco

Exclusion ton balıklı