Anne Kedi Yavrularını Isırıyor

nursaricam

Anket

Benim kedim de tüm yavrulara yaptı
(3 oy)
Sadece kız yavrularına yaptı
(0 oy)
Sadece erkek yavrularına yaptı
(0 oy)
Hiç böyle birşeyle karşılaşmadım
(1 oy)
Toplam (4 oy)

Kedimin 3 haftalık 3 tane yavrusu var 3 gündür ilk sadece kıza yapıyordur bu gün diğer 2 erkeğe de yapmaya başladı böyle boyunlarını ve kafalarını yalarken birden ısırıyor falan böyle ben de ayrıyorum zarar verir diye int te eğitim falan diyor anne hem çocuklar yaramazlık yaptığında hem de geleceğe hazırlamak için iç gündüsel yaparmış bu durumla karşılaşan oldu mu hiç bu konu hakkında daha kapsamlı bilenker varsa diye sorayım dedim

2 CEVAP

_SeNa

Kendilerini yalarken de hafif ısırır gibi yapabiliyorlar. Zarar vereceğini pek sanmıyorum.

BeyzaDemirtas

Eğitim, oyun, içgüdüsel ve bazen de nedensiz. Zarar verecek kadar sert ısırmıyorlar zaten merak etmeyin. Yine de ara ara o bölgelerin kontrolünü yapın, herhangi bir kızarıklık, aksi giden bir durumda müdahale edebilirsiniz. Onun haricinde ayırmaya vs gerek yok.