Hayvan Hastanesi Tedavisi

HillB

Merhaba, yakın zamanda Antakya üniversite kampüsündeki hayvan hastanesini tecrübe edeniniz var mı?
Uzun süreli geçmeyen bir rahatsızlığımız var, yarın oraya gidip göstermek niyetindeyim.

5 CEVAP

orhdoner

Haklısınız insan manevi anlamda çok yıpranıyor Allah karşınıza işinin ehli iyi bilen doktorlar çıkarsın vicdanlı merhametli çocuğa şifa olsun inşallah hayırlı haberlerinizi bekliyoruz 🙏

HillB

Çok teşekkürler, umarım faydası olur. Hem o hem ben gerçekten çok yorulduk, bir sonuca varamamaktan.

HillB

Pazartesi gittim, hekimler iyi; ilgililer. Çok soru soran biriyim ona rağmen sabırla sorularımı yanıtladılar. Biraz trafikleri yoğun.
Hijyende de ufak tefek sıkıntı var.
Fakat bilgi ve sevgi açısından yeterli buldum.
Benim çocuk da biraz daha iyi, doktor bey neye alerjisi olduğunu bulmamı söyledi, iş bende bitiyormuş. Çabalıyorum.

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Biz İstanbul’da ki İstanbul üniversitesi avcılar da olan hastaneye götürmüştük memnun kaldık profesör da bakıyor isteğinize göre umarım yavrunuz da şifa bulursunuz bilen arkadaşlar görüp yorum yaparlar şimdiden kolay gelsin 🙏

orhdoner

Merhaba çok sevindim Allah şifa versin yavrunuza inşallah 🙏 Umarım kısa zamanda bulursunuz ve rahata erer yavrunuz Allah’ın izniyle 🙏