Kedi Çifleşmesi Bilgililer Bakabilir Mi Acill

Szrcanx

Arkadaşlar merhabalar oğlum dumana eş getirdik ikisini aynı yere koyduk şuan da dişi kedi kızanda bizimki değil koku bırakan bir kedi de değil zaten bizimkisi normalde alışma süreci ne kadar sürer acaba bilginiz varmı

9 CEVAP

gulsump

Zavallılar :)

Warriorsans

Neden çiftleştirmek istiyorsunuz ki? Yargılamak için değil gerçekten merak ettiğim için soruyorum. Çünkü şu ana kadar mantıklı veya insan çıkarı için olmayan tek bir sebep duyamadım

Superisi814

Kediniz çifleştikten sonra kısırlaştırdığınızda iç güdüsel olarak çifleşme çalışmalarında olacağını, zaman zaman kızgınlığa giriceğini, asabileşebiliceğini filan biliyor muydunuz ?
Üstelik kediniz kızgınlıkta değilse ve alışık değilse kızgınlıkta bir kedi onu rahatsız edebilir

Palyaco

3 ila 5 gün hatta 1 hafta sürüyor bu süreç

Cubik

Neden çiftleştireceksiniz?

beyzathemoc1

Kızgınlık döneminde değilse çiftleşmez şu an ikisini yan yana tutmanızın bile kedinize zararı olduğunun farkında olduğunuzu düşünmüyorum karşı taraftan hastalık kapabilir stres olduğu için çeşitli hastalıklara kapı açılabilir ayriyeten sokakta bu kadar yuva bekleyen bebek varken onların hakkına girmeyelim lütfen kedinizin sağlığı için kısırlaştırın yavrunuzu iğrenç emeller yüzünden riske atmayın belli ki bu konuda bilgisizsiniz ama bilmemek değil öğrenmemek ayıp

Seymaaacaan

Kız poposunu kaldırmaya çalışınca erkek pozisyonunu alır zaten😬

Szrcanx

Arkadaşlar daha önce benim kedim çiftleşmedi o yüzden konu açtım buraya erkek tecrübesi yok

Lils

2 haftaya kadar sürebiliyor