Dr.animal Kedi Solüsyonu

Berrefilizzz

Merhabalar kedim taşıma kutusunda çiş yaptı da bununla silmek istiyorum onu yalasa bir sıkıntı olur mu

5 CEVAP

yalkuzak

sıkıntı olmaz, bazı durumlarda direkt ağzına bile sıkılabiliyor

duman_cat_world

Hayır sıkıntı olmaz çünkü dr. animal ağız bakımı için de kullanilabiliyor.

Ancak çok işe yarayacağını sanmam bunun yerine arap sabunuyla yıkamak daha iyi sonuç verir, bir zararı olmaz.

orhdoner

Merhaba ben veterinere gidip geldikten sonra oradaki yerlere değiyor diye yıkıyorum sirkeli su ile sonra balkona koyuyorum iyice havalanıp kuruyunca içeri alıyorum tekrardan isterseniz öyle de yapabilirsiniz. Ben kullanmadım o spreyi hiç ama zararlı olacağını sanmıyorum cilt göze bile değen bir antibakteriyel sprey olduğu için yalasa da birşey olmaz bence

Dkd

Hayır sorun olmaz direkt ağız temizliği için bile kullanabilirsiniz.

Berrefilizzz

Çok teşekkür ederim hepinize💖