Hangi Köpek Mamasına Geçelim?

Anket

Acana
(3 oy)
Benefit
(0 oy)
Brit
(1 oy)
Champion
(2 oy)
Eukanuba
(0 oy)
Hills
(1 oy)
N&D
(7 oy)
Orijen
(5 oy)
Pro Plan
(5 oy)
Profine
(0 oy)
Royal Canin
(2 oy)
Bonacibo
(3 oy)
Diğer
(3 oy)
Toplam (32 oy)

Arkadaşlar selam,

Şımarık'ın mamasını değiştireceğiz, hangi mamaya geçsek emin olamadım.

Siz hangi mamayı kullanıyorsunuz, tavsiye eder misiniz?

9 CEVAP

CanerOduncu

ND balıklı portakallı tahılsız olana geçin.

Biz acana kullanıyoruz çok memnunuz.

Pro plan kullanıyorum suanda diger kopekler buyuk ve kaslı gozukuyor mama hemen kılo aldırdı onerırım .

vetALI

verdiğin mama öncelikle süperpremium olmalı ..ayrıca her iyi mama her köpeğe iyi gelecek diye bişey yok deneyeceksin ama a eukonaba proplan origen ,dr clauders genel olarak köpeklere iyi gelir

vrlfth

Pro plan hills. Real canin 3 u de birinci sinif ama tavsiyem propagandası geçin. Mumkunse kuzu etkisine.

Melisa-Riko

proğram ve royalcanın iyidir

eeyore

ben köpeğimde hills kullandım ve çok memnundum, kedilerimin birisinde pro plan kullanmıştım,kedim yemek yiyor karnı şişiyor,tuvalete gittikten sonra da karnının şişikliği iniyordu, herhangi bir hastalık durumu var diye veteriner hekime de gittik fakat sağlıklı çıktı mamadandır dedi kedilerime de o günden beri hills veriyorum. taste of wild diye bir marka var tuzludur ama güzeldir arkadaşım rot'unda kullanmıştı memnundu,benim rot yemedi ama kedilerim yemişti :) bide ne kedilerim ne köpeğim brit yemediler hiçbir zaman. ben hills diyorum. imkanınız varsa tadımlık verin,yemesine,sindirim sistemi üzerindeki etkisine ve tüylerine bakın hangisine içiniz sinerse onu da kullanabilirsiniz..

atay

karar verdiniz mi?

Hayvist

Orijen, Acana gibi tahılsız mamaları öneririm. Ancak her mama her köpekte aynı etkiyi göstermiyor. Bu nedenle deneyerek keşfetmelisiniz..