Kedi Kulak Temizliği Yapılmalı Mı

CalicoMinos

Kedimin kullağında yara çıkmıştı ya o geçti fakat kullak temizlenmesi gerekiyorsa düzenli BıO peactive markasını almalı mıyım?

7 CEVAP

BusraLuti

kulaklarını düzenli kontrol ediyorum. Hafif kir gördüğüm zaman dr animal ile temizliyorum. Ne ile temizlerseniz temizleyin kulağının nemli kalmadığını kontrol edin. Kulaktaki ıslaklık nem mantar uyuz vs yapabiliyor.

Superisi814

Merhaba,
Ben kedilerin kulağını Christalin ile temizliyorum o da yoksa ıslak bir mendille..Temizlerken dikkatli olmakta fayda var..

Anonymus297519

Nemli bir pamuk veya crystalin ile temizliyorum.

Palyaco

Dr animal health tavsiye ederim kulak göz temizligi

Gkcnmr

crystalin pamuk yardımı ile temizliyorum.

Gimlihanim

Crystalin ya da dr animal ı pamuğa sıkıp temizliyoruz biz. Evde hangisi varsa.

Tambirmerlot

kirli görürsem dr animal ile temizliyorum ben ama bir şey görmezsem boşuna nemlendirmemek için ellemiyorum.