Lütfen Bilgisi Olan Cevap Versin

cgulozdemir

Kedime gençlik hastalığı teşhisi konuldu durumu 10 gündür aynı şekilde devam ediyor. Bugün uzanırken ağzından değişik sesler çıkarttı sanki ağzında bir şey varmışta onu temizliyor gibi bu olay yemek yedikten baya zaman sonra oldu ve bugün benim gördüğüm en az dört kere falandı kötü bir şey midir bu? bir de su içerken de zor yutkunuyor lütfen böyle bir durumla karşılaşanlar varsa lütfen benimle iletişime geçsin.

4 CEVAP

Azemm

Çok çok geçmiş olsun. yorum yapacak bilgiye sahip olmadığım için size yardımcı olamıyorum... Yanıt yazarak sorunuzun üstlere çıkmasına yardımcı olmak istedim. Yeniden geçmiş olsun, iyi akşamlar dilerim...

citirbebegim

Midesi bulanmış olabilir bizimki öyle yapıyordu. Şapur şupur ses çıkarıyordu kusmuyordu ama aynı dediğiniz gibiydi. Kusma olmadı değil mi bugün?

cgulozdemir

Hiç kusmadı hastalığa yakalandığından beri bugün sadece sıvı tüketti çok az da kuru mama

cgulozdemir

Çok teşekkür ederiz iyi dilekleriniz için ❤️ Düşünceniz için de ❤️