Kilo Aldırma Önerisi

Selam. Benim minyon kalan bir kedim var. Aylardır kisirlastirma yapmak için uğraşıyorum ama veterinerler disi kedi için en az 3 kilo olması lazım diyor. Artemis 1.5 yasinda ve kilosu ise 2.300 2400 bir şey veya daha az olabilir. Acana yemiyor, pro plan az yiyor, nd zaten hiç yememeye başladı. Bona ciba aldım geçen ama onu da yemedi. Bariz bir kekoluk var bu kedide çünkü enjoy ve whiskas seviyor... bunlari da be yedirmek istemiyorum, sadece yer mi diye denedim. Kilo aldırmak için önerebileceğiniz bir yöntem veya mama var mı? Teşekkürler.

5 CEVAP

septikbaykus

üsttekilere ek olarak MUTAMİN

3 fıs sıkın kilo aldıracak ve tüyleri güzelleştirecek

duman_cat_world

Merhaba belliki kediniz seçici ROYAL CANIN SAVOUR EXIGENT mamasını tavsiye ederim. Hassas ve seçici kediler için bir mama, çoğu kedi seviyor ve royal canin iyi geliyor kedilere. Mutlaka deneyin.

Zaten whiskas ve enjoy bagimlilik yapabilir ben sokaktaki kedilere bile vermiyorum whiskas’ı, seçeneğiniz dahi olmasın.

Azemm

Merhaba. Yaş mama, haşlanmış tavuk, haşlanmış sakatat, haşlanmış yumurta kilo aldırmaya çok yardımcı oluyor. Sakatat dediklerim ise yürek, ciğer, böbrek taşı, taşlık

Palyaco

Exclusion öneririm bizimkide acana orijen nd hills proplan yemiyor tek yedigi exclision mama

Teşekkürler öneriler için. Royal canın savour exigenti aldım. Şuan peşinden koşuyor ama 2 güne bıkacak. Diğerlerini akşama doğru denerim.