Kedimin Dişi Kırıldı

DilekTus

Kedim 07 Nisan 2020 doğumlu (1 yaş 7 aylık) alt azı dişi kırılmış. Veterineri aradım "bir şey olmaz" dedi başına böyle bir şey gelen var mı, ne yapmalıyım?

3 CEVAP

teddybal

Bence başka bir veterinere götürün gormeden bir şey olmaz nasıl diyor ki nerden kırıldığını biliyor mu parçalı mı kırılmış kökten mi diğer dişler nasıl bakıp öyle söylemeliydi diye düşünüyorum, geçmiş olsun

nisacar

Merhabalar bizim ufaklığın alttaki dişlerinin 3’ü kırıldı. Bunun sebebine bakmak lazım. Bizimki agresyon kaynaklı ısırma sonucu kırıldı. Veteriner hekiminiz kedinizin genel sağlık durumunu bildiği için bir şey olmaz dediyse sorun yok ancak bu konuda emin değilseniz muayeneye götürün. Z

DilekTus

Video çektim attım, ateşi yok halsizlik ve iştahsızlık yok peşi sıra gezdim mama yemesini izledim, kaka ve çişini elimle inceledim kan yok. İşten geldim dişi yok peşinde evin içinde 4 dönüyorum dişini de aradım bulamadım.