Kedim Poposuna Vurulmasından Hoşlanıyor

Tpc95

Arkadaşlar merhabalar 1 yaşında erkek kedim var bu aralar miyavlama sekli degisti mau diye sesler çıkartıyor. Ama kızgınlık belirtisi olarak koku puskurtmuyor. Fakat poposunu hafif vurarak sevdigimde göbeğini acıp mirildanıyor😂ben bir anlam veremiyorum kimi kızgınlıkta diyor benzer durum yasayan var mı bilgilendirirseniz çok sevinirim🙏

14 CEVAP

Meloooo

Merhaba 1 yaşındayda muhtemelen kızgınlıktadır fakat belirli periyotlarda çiftleştirme durumunuz yoksa kısırlaştırın sağlığı sıkıntıya girmesin bebişin

Gimlihanim

Poposuna vurulmasından mı hoşlanıyor??? Bir de göbeğini açıp mırlıyor muuu? Öncelikle bir maşallah diyeyim nazar değmesin 😅🤩 Aynı evde kedisine hasret yaşayanlar şaşkınlığımı anlayacaktır diye düşünüyorum 😅 Bence kızgınlıkta kediniz. Her kedi kızgınlıkta koku bırakmıyor.

Palyaco

Koku bırakmadan kisirlastirin

blue_hpood

kısırlaştırın. koku bırakmaya başlarsa böyle gülemezsiniz haberiniz olsun.

TugbaAytekin

Benim 3 yasinda kisir disi kedim var. Bende poposuna vurarak severim o da seviyo bu durumu. Hic kacmiyo hatta en son haliyi tirnaklamaya basliyo seviniyo yani benimki 1,5 senedir kisir

sahraxfittiko

öncelikle SİZE geçmiş olsun sksfndkfs kediniz kızgınlığa girmiş :)

Pikocan

Kedimi 5 ay önce kısırlaştırdım. Aynı şekilde poposuna vurulmasından çok hoşlanıyor 😂 hatta kavga halindeyken poposuna vurmaya başlayınca kafasını yere yaslayıp gözlerini falan kapıyor kızgınlıkla bir alakası olduğunu sanmıyorum

duman_cat_world

Kısırlaştırmak en sağlıklısı olacaktır koku bırakmayı huy edinmeden olsun,bitsin.

burcingltkn

Arkadaşlar bunun kizanla alakası yok benim kedim 3 yaşında 2 yıldır kısır iki yıldır popoya pispis yaptırmayı seviyor

Anonymus683514

vallahi hoşlanıyorsa vurun bence. dert değil bu bence :)

aslihan_e

İlla kızgınlıkta olunca koku bırakacak diye bir şey yok ki, poposunu sevdirdi diye de kızgınlık olacak değil ama sizinki sağlıklıysa doğal olarak kızgınlıktadır. Erkek kediler 5-6 aydan sonra cinsel olgunluğa ulaşır zaten.

senaymert

o garip sesleri çıkartması ve sevilmekten hoşlanması özellikle poposundan kızgınlık belirtisi, koku bırakma aşamasına daha gelmemiş anlaşılan, o zaman zaten çok kötü bence kediniz kızanda ve koku bırakmaya başlamadan kısırlaştırın

eneskolon

Penisini çıkarıyorsa sen poposuna vurup göbeğini severken çiftleşmek istiyor kızgınlıkta kısırlaştırman lazım en kısa sürede

Sumeyyeee

Benim kedim de 3 yaşında ve neredeyse bebekliğinden beri bu hareketi çok seviyor. Hemen uyku pozisyonu alıyor, rahatlıyor. Sırf mutlu olsun diye evde sırayla popo masajı yapıyoruz 😂 kızgınlıkla alakası olduğunu düşünmüştüm ben de ama penisinde bi hareketlilik olmuyor. Karnını ovalarken penisi etkileniyor mesela ama kuyrukta bu hiç olmadı. Ama tabi tam nedenini hiçbir zaman bilemicez gibi :)