Kedinizin Diş Bakımını Nasıl Yapıyorsunuz Ve Hangi Ürünleri Kullanıyorsunuz?

pisiannesii

Benim kedim o kadar mızmız ki hayatta izin vermiyor. diş fırçalamak falan benim için hayal yani. gimcat'in denta tabslarından almıştım, onları da yemedi. veteriner hekimin verdiği d vitamini ve lysine force spreyleri var. onları sıkmaya çalışıyorum düzenli.
sizler neler yapıyorsunuz, hangi ürünleri kullanıyorsunuz?

9 CEVAP

duman_cat_world

@altunsila
Merhaba ben trend.yoldan aldım puanı yüksek ve bol yorumu olan bir satıcı tercih edin. Pek bilindik olmadığından sahtesi yok zaten. Umarım memnun kalırsınız😊👍

duman_cat_world

Merhaba ben suyuna Bio pet active’in biodent hexidine ağız ve diş bakımı solüsyonunu suyuna damlatarak kullanıyorum çok memnunum tartarı vardı biraz artık hiç yok:)) kesinlikle tavsiye ederimm👌 Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca fiyatı da gayet makul. Yakında Pharmax anti tartar deneyeceğim uygun fiyatlı ve çok ekonomik umarım memnun kalırım💕🙏

Lils

Biopet active biodent hexidine almayı düşünüyorum ben. Burada birkaç kullanıcı yorumu gördüm ve uygun fiyatlı.

altunsila

Bio pet active’in biodent hexidine ağız ve diş bakımı solüsyonunu nereden alıyorsunuz ? @duman_cat_world
Çok yerde yok zaten ama başka başka sitelerde farklı ambalajlarda gördüm de, ben de alacağım ama ama orijinal olmayan bir şey almayayım. :)

orhdoner

Merhaba benim yavrularım da asla ağzını bile açtırmazlar o yüzden yapamıyorum ben de dentavidin verdi veteriner hekimimiz onu damlatıyorum dişlerine zaten içeriği bitkisel bir zararı yok Yani

Warriorsans

Bizimkinin de dişini fırçalatması imkansız. Bende animondanın ve brit care in dental ödül mamaları var onlardan veriyorum önlem amaçlı ama hiçbir işe yaradığını sanmıyorum çünkü kedim çiğnemeden yutuyor özellikle briti.

DilekTus

*Drnatures DENTAL CARE kedi ve köpeklerde ağız bakım spreyi (haftada 1)
*Brit Care Kedi Diş Bakımı Snack Dental (haftada 1)
*Bio PetActive Kedi Ve Köpek Için Ağız Ve Diş Bakım (haftada 1)
*diş fırçalama (haftada 1)

Gimlihanim

Dentavedin kullanıyoruz biz de suyuna damlatıyoruz 10 damla kadar. Bitkisel olduğu için gönül rahatlığı ile kullanıyoruz.

AdaCoco

Benim de kedimin dişini fırçalamam imkansız maalesef. Dentavedin damla kullanıyorum. Kedimde tartar sorunu var. Veterinerim vermişti. 1.5 aydır kullanıyorum ve az da olsa bir etkisini gördüm.