Anatolian Premium Kuzulu Medium Maxi Yetişkin Köpek Mamasını Kullanan Var Mı ?

esralkan

Anatolian köpek mamasını kullanmayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa bilgi verebilir misiniz?

8 CEVAP

orhdoner

Merhaba köpeklerin maması işe ilgili bilgim yok benim üste çıksın diye yazıyorum bilen arkadaşlar bilgi versinler 🙏

Warriorsans

Bir bilgim yok üstte kalsın diye yazıyorum

zeyneptekin

yeni bir mama bende ilk defa deniyorum bir ay olmadı geçiş yaptım şuanlık memnunum, tane boyutu iyi , mama değişiminde sorun yaşamadık fiyatı benim bütçeme uygun fiyat içerik olarak performans maması saklaması için paket kalitesini iyi yapmışlar 18 kg saklamada sorun olabilir kokusuda iyi tavsiye edebilirim

kubraates

anatolian yeni ürünlerini çıkıyor sanırım bende kuzulusunu denemeye başladım fiyat performans olarak iyi bir mama şuanlık memnunuz

duman_cat_world

Anatolian ilk defa duydum bence daha bilindik markalar kullanın muhattap bulmanız kolay olur.

balzamin

Proplan kullanıyorduk 2 aydır anatolian mama aldık çok memnunum. Tüyleri daha yumuşak ve kaka kokusu çok azaldı. Pariste çok sevdi.

Türkiye'de üretimi sanırım yeni bir mama bende aldım ama deneme aşamasındayım tekrar yorum atarım şuan memnunuz

aslicaymaz

kullanmaya başladık bizde 18 kg saklama kabım vardı sorun yaşamadım ama paket ağzı çıt çıtlı olsa daha iyi olur ambalajı çok kalın zaten şaşırdım başta paketi açınca kokusu hiç ağır değil kuzulusu var çiğnemesi için tanelerde iyi severekte yiyor bizimkiler geçişte soru yaşamadık