Çalışıyorum İlgisiz Mi Kalıyorlar

Meloooo

Çalışıyorum iki kedim var gün içinde birbirleri ile oynuyorlar ama kendimi kötü hissediyorum sıkılıyorlar mıdır

9 CEVAP

orhdoner

Merhaba iki tane evladınız var ondan dolayı sıkılmazlar merak etmeyin tek olsaydı o zaman sıkılabilirdi. Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🙏

gulsump

Birbirleriyle oynuyorlardır merak etmeyin

Gimlihanim

Onlar çok daha fazla eğleniyordur emin olun. İki kedi o kadar güzel oynuyor ki ben de imreniyorum bazen. Ama bizim gimli asla kabul etmez ikinci bir kedi 🤦🏻‍♀️

Tek kedi olsa mutlaka sıkılırdı ama iki kedi siz yokken evi birbirlerine katıyordur emin olun. İşten gelince hala enerjiklerse bir 15 dakika oynayıp okşama seanslarını uzuuun uzun tutarsanız hiçbir sorun olmaz :)

Meloooo

Çok teşekkür ederim.İşten geldiğimde elimden geldiğince ilgileniyorum ama üzülüyordum 🙏

orhdoner

Üzülmeyin siz arkadaş almışsınız o yüzden içiniz rahat olsun gelince de zaten oynuyorsunuz elinizden geleni yapıyorsunuz Yani Allah razı olsun sizden 🙏☺️

simbakedi

oh ev bize kaldi kimse karismiyor diye daha mutlu bile olabilirler :D

Meloooo

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim içim nasıl rahatladı anlatamam gerçekten :)

DilekTus

4 kedi evladım var. Aslında biz anneyi hasta bulduk çok zayıftı hamile olduğunu anlamadık sonra 3 yavrusu oldu yavruları ilk sahiplendirmeyi düşündük sonra çalıştığımız için tek sıkılırlar, kimse bizim gibi sevemez dedik kaldılar. Tabi bu süreçte 4 kedinin pisliği, masrafı, bakımı gibi konularla uyarılar aldık ve son kararımız en doğru kakarmış. kedi evde tek olacak bir canlı değil, en az 2 kedi en ideali tabi mama fiyatlarındaki dolarla orantılı artış bizi yoruyor. golosiye kadar düştük Allah yardımcımız olsun.