Orijinal Mi?

Warriorsans

Arkadaşlar bu tarak sizce orijinal mi? 2. El bir siteden almayı düşünüyorum ama orijinallik konusunda pek bir bilgim yok yardımcı olabilir misiniz? Kendisi orijinal olduğunu söylüyor

11 CEVAP

Zeynepulku

Benimkisi de bu sekilde. Yatağın demir kısmında furminatör yazması gerekiyor orijinalse. Sanırım yazıyor. Büyük ihtimal orijinal

duman_cat_world

Evet orijinal üründür tüyleri çıkarmak için tuşu var ve üstünde furminator short hair yazıyormuş 👍

Warriorsans

Evet demir kısmında formunator ve short hair yazıyır

Evet orijinal

citirannesi

Evet bu ürün orijinal. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz 😊

Palyaco

Orijinal urun

Merve7

Evet orj.

teddybal

Aynı bu fotoğraflardaki ürünü t rendyol gördüm üstelik metalinde marka ve shorthair yazısı da görünüyor kullanıcı fotoğraflarında, her şeyiyle aynı attığınız fotoğrafın, ve satıcı kendi kabul ediyor orjinal değil ithal diyor, t rendyol t optanpet satıcısında satıcı sorularına ve ürün fotoğraflarına bir bakın isterseniz 60 lira bir şeydi fiyatı da.

Warriorsans

Anladım teşekkür ederim şu süreçte kedimin bu gün başlanan tedavisinden dolayı alamayacağım zaten. İlerde tekrar bakacağım

Warriorsans

Herkese çok teşekkür ederim

teddybal

Linki buldum da large bulduğum s'i de vardır. Çok geçmiş olsun🙏
https://m.t r e n d y o l.com/furminator/kisa-tuylu-kedi-taragi-large-boy-p-41310141?boutiqueId=61&merchantId=118574&filterOverPriceListings=false