Kedim Çok Miyavlıyor!

esmabasarr

Merhaba. Kedim Kraker ufaklığın da hiç yapmadığı şeyleri, kısırlaştıktan sonra yapamaya başladı. Sabah namazın dan sonra uyanıyor ve evde ki herkese miyavlıyor. Hayır namaza kaldırmıyor, vakit dolsun öyle deliriyor zaten zilli. Böyle bir hızla gelip ağzımın içine miyavlıyor. Ablam kalkıyor, yemek yerken sevilmeye bayıldığı için hemen onu yemeğine götürüyor. Seviyor oynuyor. Ardından yatıyor Kraker, ablam da yatağına dönüyor haliyle 20 dk sonra tekrar. Böyle bir miyavlama yok. Canı çıkıyor sanki. İlgimi istiyor canımı yanıyor aklım allak bullak oldu. Öyle şımardı ki artık tuvalete ben sokacak mışım hanım efendiyi sabahları. Acaba kısırlaştırmayla mı bir alakası var. Böyle bir ihtimal %1 çünkü bildiğiniz şımarıyor. Kraker için den mırlayan bir kedi, ama mutlu olduğun da burnun dan böyle tıs diye ses çıkarır. Zaten bana aşık. Sizce böyle miyavlamasının bir sebebi olabilir mi?

2 CEVAP

dollfacepersian

Kedinizin cinsiyeti ne ve ne zaman kısırlaştırıldı? Bağırmalar kızgınlık bağırmasına benziyor mu acaba?

sedoli

Kısırlaştırildıktam aonra aksine sakinleşirler ama bu yavaş yavaş olur. Operasyon yakın tarihte yapıldıysa biraz daha sürecektir. Bir de kumunu inceleyin kan var mı. Minik kırmızılılar.. idrar yolları enfeksiyonunda da tuvaletlerini yapamadıkca ağlarlar. Tabii boyle bir durumda kumda durma süreleri de artiyor. Bir de pireler de bazen kedileri çıldırtabiliyor. Son olarak eğer sorun şımarıklık ise zor olacak ama bir süre hiç tepki vermeyin zamanla miyavlama süresi kısalacak. Dikkat çekemediğini anlayınca da son verecektir. Bizzat uyguladım :)