Malt Seçimi

irmtnc3

Merhabalar
Kedim için malt önerisi,tavsiyesi istiyorum
Şu ana kadar vets plus gimcat ve biofeline maltlarını kullandık kedim en çok vets plusı iştahla yedi Şu an elimde azıcık biofeline kaldı ve yeni bir malt almak istiyorum bu markalar dışında kediniz sevdiği içeriği iyi olan ve memnun kaldığınız markaları belirtebilir misiniz? Bütçe sorun değil
Şimdiden teşekkür ederim

16 CEVAP

Palyaco

Vest plus tan çok memnunum

Dkd

Yediremediğimiz maltın içeriği en üstün düzeyde olsa ne olur kedi yemedikten sonra kutusunda güzel içeriğiyle durur öylece. O yüzden yemeleri bi kriter olmak zorunda tabi ki bizim için. Biopetactive aldım asla yemedi. Güzel içeriği hiçbir işime yaramadı doğal olarak.

septikbaykus

Biopetactive

duman_cat_world

Zoovital çoğu kedi bayıla bayıla tüketiyor tavsiye ederim, bence deneyin.

Ayrıca yeni bi marka çıkmış Dr. Paw diye. Malt macunun içeriğinde balkabağı, zeytinyağı ve MOS (mannanoligosakkaritler) bulunuyor. İçeriği cok doğal ve güzel. Şırınga versiyonu da var normal tüp de.

septikbaykus

Kriter yemesi ise mito mamayı yemeyen kedi görmedim ama iyi bir mama olduğunu göstermiyor bu. Zoovital yeme konusunda çok daha iyi kabul ediyorum. Ama biopetactive içeriği çok başarılı

Renklipati

Biopetactive aldım öylece duruyor hiç yediremedim.yazdiklarınızı kullandım vets plas sevdiği oldu birde zoovital kullandım en çok tupten yalayarak yediği buydu

Lils

Zoovital çok öneriliyor. Ben vets plus kullandım sadece.

GimCat'e bayılmıştııı

Mayavebambam

Trixie peynirli maltı veya gimcat öneririm benimki bayılıyor

irmtnc3

Yazan herkese çok teşekkür ederim Değerlendireceğim

zfrshn

Bravo başarılı uslup ;))

Nwduman

Biofeline

Nwduman

Biofeline

beyzathemoc1

Bolovia

beyzathemoc1

Bolovia