Kedim Kanlı İshal Oldu

cgulozdemir

Kedim dün iç parazit aşısı oldu kanlı ishal ve denge bozukluğu başladı bu normal bir durum mudur? Kakasını kapatamadı bile.

14 CEVAP

cgulozdemir

Veterinerimize gittik vitamin iğnesi vurdu normal her şeyimiz teşekkür ederiz ❤️

edadnmzr

Kanlı ishal olur normal ama denge kaybını bilemiyorum

Palyaco

Vitamin eksikliğinde oluyor geçmiş olsun

simbakedi

kanli ishal olabiliyor sanirim ama denge kaybiyla asla alakali oldugunu dusunmuyorum. bence veterineri aramalisiniz

septikbaykus

Arkadaşalrın dediği gibi arasında bağlantı yok. Aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum ama

cgulozdemir

Çok teşekkür ederim ☺️

Azemm

İyi olmasına sevindim. İyi akşamlar

edadnmzr

Çok sevindim geçmiş olsun ❤️

orhdoner

Çok sevindim Allah şifa versin daha yaşatmasın inşallah 🙏❤️

cgulozdemir

Hepinize çok teşekkür ederim ☺️❤️

semagolge

Kanlı ishal için normal diyenler olmuş ama ne yapmak gerekir normalse müdahale etmeyecek miyiz ?

Willy-Wonka

Kanlı ishal bir iç parazit türü diye biliyorum. Veterinerimiz sadece antibiyotik tedavisi ile geçeceğini söylemişti bize. 1 hafta kullandık şuan bir sorunu yok

Warriorsans

Çok geçmiş olsun

edadnmzr

@semagolge
2 3 gün sürer bir şey yapmanıza gerek yok zamanla düzelecektir